Best Katering - Katering Warszawa

511-900-800 kontakt@bestkatering.pl

Menu

Informacje

o naszej firmie

Happy Proud ChefFirma Best Katering s.c.  od 12 lat specjalizuje się w zbiorowym żywieniu dzieci. Przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki dla szkół i przedszkoli. 

Obsługujemy również wszelkie imprezy organizowane w tych placówkach, również dla kadry , dyrekcji oraz rodziców którzy również często korzystają z naszych usług .

Catering artystyczny to nasza druga pasja.

Nasza tajemnica: zapotrzebowanie w codzienną porcję witamin i składników odżywczych, staramy się dostarczać zachowując walory estetyczne i smakowe, tak aby nasze Dzieci jadły :

ZDROWO i ZE SMAKIEM.

Nasi klienci: Każdego dnia obsługujemy 12 placówek oświatowych co daje  około 1300  zadowolonych klientów. Doświadczenie nauczyło nas że wszystkie szczegóły mogą być dopracowane na 100%, jeżeli liczba dań, zup, deserów i dodatków tworzonych na jednym punkcie, nie przekracza możliwości technicznych zakładu i obecnej tam załogi. Praktykując tą zasadę na każdym z naszych punktów gotujemy nie więcej niż 350 obiadków. Dzięki temu zapewniamy bardzo dobrą jakość przez cały rok, co potwierdzić mogą nasi klienci w REKOMENDACJACH które dołączamy na życzenie do oferty. Do każdej grupy dzieci podchodzimy indywidualnie, korzystając z wielu rozwiązań: różnorodnego menu  tworzonego w porozumieniu z dietetykiem, tak aby sprostać wymaganiom danej grupy, sposobu dostarczania i podawania posiłków, tworzenia punktów wydawania obiadów, czy też korzystając z systemu pakowaniu dań  Duniform (hermetyczne zamknięcie, komfort i elegancja).

Punkty i  Szkoły publiczne   w których nasze wykwalifikowane  zespoły  przygotowują posiłki  na wynos,

prowadząc z powodzeniem stołówkę szkolną wydając obiady na miejscu .:

  1. Wola: Zespół Szkół Nr 65 przy ul. Elekcyjnej 21/23;
  2. Praga płd.  : Grenadierów 2 lokU4; Grenadierów 2 lok U5 restauracja ‘JAK u MAMY’.
  3. Mokotów : Stołówka studencka przy ul. Smyczkowej

Szkoły niepubliczne i prywatne ‘z dostawą’ np.:

  1. Szkoły polskojęzyczne np.: STO przy ul. Ostrobramskiej, ul. Sztuki,  ul. Armii Krajowej.
  2. Szkoły anglojęzyczne np.: Canadian School and preschool of Warsaw .
  3. Szkoły francuzkojęzyczne np.: Szkoła  im. ‘Antoine Ecole Saint Exupery’.

Na życzenie służymy REKOMENDACJAMI od naszych Klientów. Opieramy się na recepturach staropolskich oraz przepisach kuchni międzynarodowej korzystając z nowoczesnych rozwiązań ‚Europejskiego Zdrowego Żywienia’. Nasze dania gotowane są z nieprzetworzonych produktów. Używając świeżych warzyw, ziół i najlepszych przypraw tworzymy dania które smakują bez dodatków ulepszaczy smaku. Gotujemy na parze, używamy dobrej jakości tłuszczów roślinnych jak olej rzepakowy nierafinowany, oliwa z oliwek czy olej lniany budwigowy.

Używamy produktów z Ekofarm oraz firm dostarczających Ekoprodukty, które dostarczają nam min.: jaja kurze i kurczaki z wolnego wybiegu, warzywa sezonowe z upraw naturalnych, mleko sojowe i ryżowe,sery kozie i owcze, pieczywo oraz mąki bezglutenowe, wędliny i pasztety  bez konserwantów, makarony i ryże pełnoziarniste , suszone niesiarkowane owoce. Posiadamy certyfikaty jakości żywności z której tworzymy nasze potrawy. Różnorodność menu, duże doświadczenie Technologa żywności i nowatorskie podejście, pozwala nam zaproponować wychowankom placówek zdrowe, wartościowe i smaczne  posiłki.

Produkcja

Działamy na podstawie decyzji art. 4 ustawy Państwowej Inspekcji Sanitarnej o produkcji i sprzedaży posiłków w systemie cateringowym dla Dzieci.

Jakość

Nasze potrawy tworzymy w oparciu o wieloletnią współpracę z dostawcami różnorodnych towarów, jakość oraz autentyczność pochodzenia jest przez nas sprawdzona i w pełni satysfakcjonująca. Wkładamy dużo zaangażowania i wysiłku, aby zakupione przez nas produkty nie zawierały konserwantów, sztucznych barwników oraz glutaminianu sodu.

Kucharze

Nasi mistrzowie kuchni mają wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kucharza, szefa kuchni w placówkach publicznych, stołówkach szkolnych czy przedszkolach , co pozwala nam zapewnić domowe jedzenie nawet przy dużej ilości posiłków.

Dostawy

Nienaganna logistyka oraz profesjonalny sprzęt pomaga w dostarczeniu gorących potraw na wysokim poziomie nawet po dwóch godzinach od ugotowania. Doświadczeni, solidni kierowcy dostarczą posiłki w dowolne miejsce w Warszawie i okolicach.

Naszą pracę traktujemy jako dziedzinę sztuki. Wieloletnia praktyka nauczyła nas profesjonalizmu oraz trzymania dobrych standardów.  Jest to naszym zdaniem najważniejsze, w tak poważnym przedsięwzięciu, jakim jest zapewnienie codziennych odżywczych posiłków Naszym Dzieciom.

Facebook